Dzieciństwo to najprzyjemniejszy okres w naszym życiu:). Każdego roku nasze dzieci wyglądają inaczej, dorośleją, stają się mądrzejsze. To idealny moment na sesję zdjęciową, by na chwilkę zatrzymać dzieciństwo, a potem cieszyć się wspomnieniami przez długie lata.

Dziecięce i rodzinne sesje zdjęciowe wykonuję w Waszych domach bo tam czujecie się najswobodniej:). Są to sesje lifestyle czyli łapiemy emocje dzieci z rodzicami – przede wszystkim. Serdecznie zapraszam też w plener, na łąkę, do parku czy też na plażę. Świeże powietrze i przestrzeń stwarzają możliwość fotografowania dzieci w trakcie zabawy, kiedy są najbardziej naturalne i gdy pozowanie ograniczone jest do minimum. Wspólnie ustalimy gdzie wykonamy zdjęcia i jakie atrakcje na sesji będą dla dziecka najciekawsze. Gadżety do sesji organizuję ja.
Najlepszym okresem na tego typu sesję jest mniej więcej od 5-6 miesiąca życia dziecka, kiedy Maluch reaguje już na głos rodziców i chętniej współpracuje z fotografem. Możliwość swobodnego posadzenia i położenia dziecka daje więcej możliwości w zakresie aranżacji i stylizacji.